Author Topic: Star Wars The Old Republic MMO  (Read 2101 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline LiLSaint

• Newbie
  • *
Star Wars The Old Republic MMO
« on: May 19, 2014, 06:47:20 PM »
Star Wars The Old Republic MMO je sada free i odlicno izgleda ,a i prica je odlicna.

Upravo sam poceo da je igram i sve sto vidim odlicno izgleda :)

Porbajte i necete se razocarati.

Izvinjavam se za dupliranje teme ali predhoni post je jos u vezi kupovanja itd a od skoro je F2P.
“It Ain’t How Hard You Hit…It’s How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward. It's About How Much You Can Take And Keep Moving Forward!”

Offline FakeBlood

• Global Moderator
  • Sr. Member
Re: Star Wars The Old Republic MMO
« Reply #1 on: May 19, 2014, 06:50:39 PM »
GW2 igra vecina ovde a malo nas ima vremena za 2 MMO-a (jedva stizemo i GW). SWTOR je solidan MMO ali, koliko sam ja upucen, da bi se napredovalo mora se ulagati novac u mikrotransakcije sto mi nije neka opcija...
-What we’re dealing with here is a total lack of respect for the law-

Offline LiLSaint

• Newbie
  • *
« Reply #2 on: May 19, 2014, 07:10:11 PM »
Nisam ni ja skroz upucen u to.Videcu sta je i kako je kad poodmaknem malo i sta se dalje desava :)
“It Ain’t How Hard You Hit…It’s How Hard You Can Get Hit and Keep Moving Forward. It's About How Much You Can Take And Keep Moving Forward!”

Offline LiLSaint

• Newbie
  • *
« Reply #3 on: May 20, 2014, 12:54:45 AM »
Nisam ni ja skroz upucen u to.Videcu sta je i kako je kad poodmaknem malo i sta se dalje desava :)

Moze da se igra nije problem ali nemas dosta rasa za kustomizaciju jer se kupuje kao i odeca itd tako da ne znam da li ce biti zanimljivo sobzirom da mi jako lici na foru F2P - P2W. Tako da se ja vracam na GW2 , RO2 , HS (Blizzard) , CSS , CS GO itd :)

Ne znam da li ste culi i znali ali posle expanzije Warlords of Draenor WoW ce biti F2P a nece biti navodno P2W nego ces kupovati kozmetiku,mauntove itd za lovu ali sto se tice gear-a i svega drugog moraces da se pomucis :)

Offline FakeBlood

• Global Moderator
  • Sr. Member
« Reply #4 on: May 20, 2014, 08:52:21 AM »
Daj GW2 ingame nick, da se "sprijateljimo". Igramo PvE uglavnom (speed run većine dungeona), eventove, guild misije, WvW (mada mi iz TLW slabije, ostali dosta igraju) i sPvP.
-What we’re dealing with here is a total lack of respect for the law-