Gaming > Action games

Battlefield alternative

(1/14) > >>

ThePocetnik:
Posto je mnoge BF3 smorio kao zamena za isti bi mogle posluziti 2 igre:

PLANETSIDE 2 - f2p naslov - aka BF u buducnosti

Planetside 2 Alpha Gameplay Highlights Trailer [HD]

Gotovo je sigruno da ce imati mikrotransakcije, samo je pitanje da li ce kupljena oprema biti samo kozmeticka ili ce postojati pay2win sistem.

RAVAGED - naslov koji se placa. Autori su isti oni koji su pravili Desert Combat mod sto obecava.Igra ce kostati 25$, ali ce se naredni DLC-ovi placati.

Ravaged Trike (2 Dawn Games)
Ravaged Gyro Helicopter (2 Dawn Games)

Slike sa internog alpha testiranja igre:

Sve u svemu izgleda da postoje dobre alternative sa kojima bi mogli da zamenimo sadasnji BF naslov.

Хлеб Тонус:
znaci, let mi ged dis srejt,.

gadi mi se moderni BF koji prikazuje danasnjicu,..

tako da ti ne mogu opisati sta mislim o onom BF3 koji je dva stoleca unapred.

Darth Jar Jar:
Posto je BF3 trenutno krs nevidjeni,ti predlazes alpha verziju F2P igre koja je u buducnosti i koja ce verovatno biti pay2win i  ravaged koja izgleda gore od PS2 i uzasno mnogo licu na Rage i jos se placa  :P Ipak mislim da je ova igra savrsena zamena  ;)

Battlefield: Bad Company 2 Launch Trailer

Sven Bømwøllen:
O cemu mi sad ovde pricamo? Alternativi u smislu shooter naslova, alternativi po vremenu desavanja Bf3 ili oba?

Ako je alternativa za oba kriterijuma, onda Bc2. Imho, jos uvek ne prevazidjen a maltane ga svi imamo, znaci no future investments.
Po vremenu desavanja bar 50+ godina ranije (od Bf3) ali meni mnogo zanimljivije, Iron Front Liberation i Heroes&Generals.

Edit: U Djole, totalno sam prevideo tvoj post :)

+1

ThePocetnik:
Kako dobro ovo izlgeda:

Ravaged Teaser Trailer (2 Dawn Games)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version