Author Topic: Steam problem  (Read 1553 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vagrant

• Jr. Member
  • **
Steam problem
« on: February 29, 2012, 11:15:03 AM »
Vec treci put mi nestaje steam klijent, posle paljenja racunara ostaje samo shortcut za nista...Reinstalirao sam ga dva puta vec, al sto je najgore, prvi put sam pomislio da moram sve ponovo jer nije hteo da prepozna RO2 kao instaliran, pa sam ga uninstalirao. Htedoh sinoc da stavim da se skida opet al dobro sto nisam, jer opet nestaje...wtf

Jel se ovo nekom desavalo? Gledao jutros na netu na brzinu, nisam nasao nesto puno topica...videcu da pogledam detaljnije kasnije.

Offline Хлеб Тонус

• Administrator
  • Sr. Member
Re: Steam problem
« Reply #1 on: February 29, 2012, 11:19:08 AM »
Hm, da nije neka igra koju igras piratsku a steam crack u pitanju koji ti sjebe steam?
zmay:mislim da je juce bio najgori dan u mojoj gaming istoriji, mozda je jedino gori kad su me tukli neki chobani kad nisam hteo da se sklonim sa final fight automata u prdekani da bi oni igrali
zmay:bio sam na korak da zaplacem
zmay:od danas drugacije pricam sa ivanom, mislim da te sad razumem
Ima jedan deckic koji voli da vileni po svim poznatim i nepoznatim forumima pa mi sinoc stize sms kako je filpan pronaso svoja jaja i konacno se javio negde
──────▄ ▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
───▄▄██ █ ОВАЈ КАМИОН ИДЕ НА ДОЧЕК ВОЈВОДЕ ШЕШЕЉА!
▄▄▄▌▐██▌█ КО ХОЋЕ ДА УЂЕ - лајк!
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀

Offline Vagrant

• Jr. Member
  • **
« Reply #2 on: February 29, 2012, 11:23:58 AM »
Mislim da nemam, jedino sto sam instalirao u zadnjih mesec dana je Alan Wake...moram da vidim koja je verzija...hmmm jbt mozda je stvarno to...

Offline Хлеб Тонус

• Administrator
  • Sr. Member
« Reply #3 on: February 29, 2012, 11:34:22 AM »
Recimo...

ako mi je steam upaljen.. i pokrenem Alan Wake... posle sam hteo da startujem RO2, napise mi "Steam has to be running in order to play this game" lol, a pokrenem igru iz samog steama.

Ugasim, upalim steam... RO2 radi.

Crackovi za steam igre rade na tom principu da ubijaju "steam proces" i forsiraju neki zamenski "bez verifikacija"
zmay:mislim da je juce bio najgori dan u mojoj gaming istoriji, mozda je jedino gori kad su me tukli neki chobani kad nisam hteo da se sklonim sa final fight automata u prdekani da bi oni igrali
zmay:bio sam na korak da zaplacem
zmay:od danas drugacije pricam sa ivanom, mislim da te sad razumem
Ima jedan deckic koji voli da vileni po svim poznatim i nepoznatim forumima pa mi sinoc stize sms kako je filpan pronaso svoja jaja i konacno se javio negde
──────▄ ▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
───▄▄██ █ ОВАЈ КАМИОН ИДЕ НА ДОЧЕК ВОЈВОДЕ ШЕШЕЉА!
▄▄▄▌▐██▌█ КО ХОЋЕ ДА УЂЕ - лајк!
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀

Offline Vagrant

• Jr. Member
  • **
« Reply #4 on: February 29, 2012, 11:38:31 AM »
Razumem al meni se izgleda izbrise sam steam exe...pogledacu popodne dal moz se sredi nekako...