Author Topic: mis Razer feath adder problem  (Read 1524 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BrRista

• Newbie
  • *
    • moj sajtic
mis Razer feath adder problem
« on: February 09, 2012, 06:10:25 PM »
Nisam verovao da cu ovo ikada napisati, ali poceo je da me zeki pre par dana (mora da je Joca preterala sa igrom).
Izgleda da kabal gubi kontakt. Prestane sa radom  i kada mrdnem kabal na mestu ulaska u mis sve se vrati u normalu.
Nasao sam na YT upustvo za rastavljanje. Sredicu to lako.
Problem je sto moram da skinem teflosnke nozice na misu. Ne bih vracao stare, pokusao bih da nadjem nove. Ima li neko informaciju gde da potrazim da kupim te nozice. Poslao sam mailove na par adresa, ali mozda neko od vas zna gde ima da se kupi.

Imate li neku preporuku za zanemnskog misa (sa dobrim odnosom cena / kvalitet) cisto da premostim dok ne resim problem. Znam da su Gigabyte odlicni a jeftini ali su mi nesto dosadili.

Poz

Offline FakeBlood

• Global Moderator
  • Sr. Member
Re: mis Razer feath adder problem
« Reply #1 on: February 09, 2012, 10:34:08 PM »
Nozice su samolepljive (bar su bile na mom Copperhead-u koji sam ranije koristio). Dakle uzmi nesto ekstra tanko, neku tvrdu vizit kartu ili veoma tanak lim i polako odvoj nozice od misa. kad sve sredis samo vrati teflone kako su bili i pritisni prstom.

Ovo je meni prolazilo na Copperheadu, otvarao sam ga 10 puta pre nego sto je izumro :(

Sto se tice preporuke, koristim logitech mx518 oko 1,5 god i posle Razera je pravo osvezenje. Mozes ga naci prilicno jeftino.
-What we’re dealing with here is a total lack of respect for the law-

Offline Fire

• Administrator
  • Jr. Member
« Reply #2 on: February 09, 2012, 11:45:53 PM »
Logi G400, 24e.

Offline BrRista

• Newbie
  • *
    • moj sajtic
« Reply #3 on: February 12, 2012, 10:33:10 AM »
Kabal je skroz rikno. Cak mi se cini da je problem negde na sredini kabla (jer je tu najvise drndan, prevlacen preko stola isl). Moram da nadjem drugi kabal sa usb prikljuckom pa sve da zamenim.
Ne svidja mi se Logitech. Izgleda da u Uzicu trenutno nema kvalitetnih a jeftinih miseva, a mis ne mogu da kupim dok ne probam kako lezi u ruci.