Author Topic: Test Drive: Ferrari  (Read 1483 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sven Bømwøllen

• Administrator
  • Full Member
Test Drive: Ferrari
« on: January 17, 2012, 02:39:41 AM »
Projekat grupe ljudi koji su pobegli iz SIMBIN-a (najzasluzniji za ono sto GT Legends, GTR i GTR2 predstavljaju) i koji su osnovali svoju firmu !Blimey (ili ! ide na kraju? who gives a...something:)) i krenuli ambiciozno sa naslovom Project Ferrari. Bese to davne 2009. od kada su uvideli da nem're to bez kabla pa su presli u Slightly Mad Studio. Uglavnom, iscekivana simulacija je presla u Shift 2 cini mi se, sa Ferrari  automobilima u garazi. Trebala bi da bude dobra zajebancija ako srede da kontroleri rade onako kako bog zapoveda i ako MP deo bude malo inventivniji od Shifta. U sve to cisto sumnjam al ajd da sacekamo riliz pa da vidimo. Do tada, uzivajte u napucanoj grafici :)
Test Drive Ferrari - Exclusive Trailer
Life is too short to remove USB safely

Offline Хлеб Тонус

• Administrator
  • Sr. Member
Re: Test Drive: Ferrari
« Reply #1 on: January 17, 2012, 08:15:46 AM »
L M.

meni licno ovo iskreno deluje vec po videu - IDENTICNE problematicne kontrole kao i u Shift.
zmay:mislim da je juce bio najgori dan u mojoj gaming istoriji, mozda je jedino gori kad su me tukli neki chobani kad nisam hteo da se sklonim sa final fight automata u prdekani da bi oni igrali
zmay:bio sam na korak da zaplacem
zmay:od danas drugacije pricam sa ivanom, mislim da te sad razumem
Ima jedan deckic koji voli da vileni po svim poznatim i nepoznatim forumima pa mi sinoc stize sms kako je filpan pronaso svoja jaja i konacno se javio negde
──────▄ ▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
───▄▄██ █ ОВАЈ КАМИОН ИДЕ НА ДОЧЕК ВОЈВОДЕ ШЕШЕЉА!
▄▄▄▌▐██▌█ КО ХОЋЕ ДА УЂЕ - лајк!
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀