NEMAMO TEAMSPEAK SERVER

Author Topic: Shift 2 Unleashed  (Read 1142 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Хлеб Тонус

• Administrator
  • Sr. Member
Shift 2 Unleashed
« on: January 02, 2012, 12:43:40 PM »
u roku od par minuta, regional best score na brands hatch-u, Alfa romeo hot lapping

zmay:mislim da je juce bio najgori dan u mojoj gaming istoriji, mozda je jedino gori kad su me tukli neki chobani kad nisam hteo da se sklonim sa final fight automata u prdekani da bi oni igrali
zmay:bio sam na korak da zaplacem
zmay:od danas drugacije pricam sa ivanom, mislim da te sad razumem
Ima jedan deckic koji voli da vileni po svim poznatim i nepoznatim forumima pa mi sinoc stize sms kako je filpan pronaso svoja jaja i konacno se javio negde
──────▄ ▐▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
───▄▄██ █ ОВАЈ КАМИОН ИДЕ НА ДОЧЕК ВОЈВОДЕ ШЕШЕЉА!
▄▄▄▌▐██▌█ КО ХОЋЕ ДА УЂЕ - лајк!
███████▌█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█
▀(@)▀▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀(@)▀▀▀▀▀▀(@)(@)▀

Offline Sven Bømwøllen

• Administrator
  • Full Member
Re: Shift 2 Unleashed
« Reply #1 on: January 06, 2012, 05:41:16 AM »
Proveo sam juce oko 2 sata pokusavajuci da podesim volan (G25). Par nekih varijanti sa neta i samo-podesavanja je rezultiralo zakljuckom da je nemoguce namestiti volan da ovde radi kako treba, kao ni bilo koji drugi kontroler. Ustvari nisu pitanju ni kontroleri vec ponasanje samog auta tj interakcija guma sa asfaltom + input lag. Bas sam, da bi video sta u stvari "skripi", pokrenuo Gtr2 i dosao do gore pomenutog zakljucka. Suma sumarum, kada se dodje do iole ozbiljnijeg rwd automobila, pretesko za tastaturu (ako se sve iskljuci od pomoci) a opet volan ne radi kako treba lol.

Anyway, zabavno je takmiciti se sa Zejntom :D

Btw, Nirburg sa porkijem moze jos sigurno sec ipo dole ali ne mogu da savatam markere za kocenje nikako :(
Life is too short to remove USB safely