Author Topic: Pozdrav drustvo  (Read 2014 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BrRista

• Newbie
  • *
    • moj sajtic
Pozdrav drustvo
« on: June 24, 2012, 01:51:31 AM »
Pozdrav drustvo!!
Kako ste mi? Sta igrate, tj u kojoj igri sada derete Ivana? Ima li neka nova zanimljiva igra ili ste jos na kombinaciji BC2 i BF3? Nisam pratio nove naslove odavno, videh samo da COD stancuju kao na pokretnoj traci...
Leto je, na poslu sam po 12 sati ali bih rado da se organizujemo da odigramo par partija BF2 ili malo COD WAW zombija..,naravno, ako me ping ne bude zekio, sta cu kada mi je veliki...

Jedina zanimacija ovih dana mi je Airsoft. Poceo sam malo da se zanimam i igram i mogu vam reci da je osecaj fantastican. Jedino je malo gadno svo to trcanje i sunjanje, nema kombinacije shift+w, izadje dusa na nos  ;D
Ako imate prilike obavezno probajte, makar samo da osetite oruzje u ruci. Evo malo slicica sa treninga i susreta u Lazarevcu.

Probanje kalasa u kucnoj varijanti, nikako mi se ne uklapaju kalas i ova uniforma sa britanskim borbenim prslukom.

Toliko od mene. Nadam se da cemo se uskoro druziti, makar u nekoj igri. Posaljjite poruku ili zovite kada se organizujete.
Veliki pozdrav!

P.S.
Cestitke Zmaju na pobedi u RB takmicenju. Zelim ti lep provod u madjariji. Oduvek sam zeleo da idem na tu trku, godinama planiram ali se uvek nesto ispreci.  Steta sto to takmicenje nije bilo i u mom selu pa da se oprobam za volanom F1 bolida - naravno, sve pod pretpostavkom da mogu da smestim svoju cenjenu zadnjicu u sediste  :budala

Offline ThePocetnik

• Administrator
  • Hero Member
    • PCAxe - IT sajt
Re: Pozdrav drustvo
« Reply #1 on: June 24, 2012, 09:37:02 AM »
Dobro nam dosao Branko...

Me ne deru me vise, nego ja njih derem u igri RO2: Heroes of Stalingrad :D tj. moze se reci da su dani kada me je neko drao daleka proslost :)
Imamo i guest pass koji traje 3 dana, ako zelis da isprobas igru.
« Last Edit: June 24, 2012, 09:46:52 AM by ThePocetnik »

Offline TheProcetnik

• Administrator
  • Full Member
Re: Pozdrav drustvo
« Reply #2 on: June 24, 2012, 12:32:08 PM »
Poz Branko i hvala na cestitkama, sva sreca pa se Ivan nije prijavio na rbr takmicenje, pitanje je da li bih tad uzeo prvu nagradu, svi smo svesni njegovog talenta u svim video igrama.
Kao sto rece Ivan, svako vece se igra RO2, imamo desetak guest pass-ova za tri dana free igranja pa probaj, ako ti se svidi mozda moze da se nabavi za 1000din.